Dofinansowanie UE

Informacje o Dofinansowaniu

Napisz do nas

info@ipanterm.pl

Zadzwoń do nas

+48 71 39 54 128

Zespół badawczy

Nasz zespół

Wiesław Stręk

Prof. Dr hab.

Pracownik Instytutu Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. W. Trzebiatowskiego PAN, w Oddziale Spektroskopii Optycznej. Autor ponad 500 publikacji naukowych i ponad 20 patentów i ponad 40 zgłoszeń patentowych. Obecna aktywność naukowa to głównie badania przewodnictwa cieplnego nanomateriałów (materiały nanoporowate), recykling metali krytycznych.

Dariusz Hreniak

Dr hab. inż.

Pracownik naukowy Instytutu Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. W. Trzebiatowskiego PAN, w Oddziale Spektroskopii Optycznej. Współautor ponad 150 publikacji naukowych oraz 10 patentów i ponad 20 zgłoszeń patentowych. Obecnie pełni obowiązki Prezesa Zarządu w Ipanterm Sp. z o.o.

Magdalena Skrajnowska

Mgr inż.

Administratorka własności intelektualnej i sprzedaży, Specjalistka ds. Materiałoznastwa. Pracownik IPANTERM Sp. z o.o. Wcześniej pracownik Instytutu Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. W. Trzebiatowskiego PAN, gdzie obecnie jest uczestniczką studium doktoranckiego. Jest współautorką 4 patentów i 10 zgłoszeń patentowych dotyczących innowacyjnych materiałów termoizolacyjnych.

Kazimierz Grabas

Dr hab. inż.

Profesor nadzwyczajny Politechniki Wrocławskiej, w Instytucie Inżynierii Ochrony Środowiska. Współautor ponad 20 publikacji naukowych, 20 patentów i zgłoszeń patentowych.

Tomasz Jęsiak

Mgr inż.

Główny Technolog
Magister Inżynier Mechaniki i Budowy Maszyn.12-letnie doświadczenie, jako Specjalista Sterowania i Zarządzani Produkcją. Od 2004 zajmuje się także budownictwem. Od 2008 właściciel firmy doradczej i budującej nieruchomości. Współpracuje z ponad 50 firmami i pomaga w skomplikowanych rozbudowach oraz usprawnianiu procesów produkcyjnych.

Bartłomiej Aponiuk

Wiceprezes Zarządu

Igor Gerasymczuk

Technolog


Nagrodzona Dwoma Złotymi Medalami

Technologia nagrodzona dwoma złotymi medalami na targach innowacyjności Brussels Innova (2011) oraz wyróżniona w konkursie Polski Produkt Przyszłości (2014).

Opracowana w efekcie Prac Naukowych

Opracowana w efekcie wieloletniej pracy naukowców z Instytutu Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN im. Włodzimierza Trzebiatowskiego we Wrocławiu.

Chroniona Technologia

3 przyznane patenty. 8 krajowych i międzynarodowych zgłoszeń patentowych. 3 międzynarodowe zgłoszenia patentowe w ramach programu Patent Plus.

Zespół naukowy

Twórcy technologii to zespół o znaczących osiągnięciachnaukowych i doświadczeniu w komercjalizacji technologii.